Oljemålning
2017-09-15
484730
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktstilleben, olja på duk, ca 61x50 cm
Dukskador