Coasters nysilver
2017-09-15
484721
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COASTERS, 1 par, 3 st, nysilver, 1900-tal, botten i trä, diameter 16 resp 12,5 cm
Slitage