Matta, rölakan, Sverige
2017-09-17
484651
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEA NORÉN, tillskriven, matta, rölakan, Sverige, blå botten med geometriskt mönstrad bård, signerad SN, 200 x 140 cm
smärre slitage, fransar saknas