Ramar 1800-tal
2017-09-14
484613
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-talets mitt, med gravyrer, dekor i pastellage, ca 47x56 cm
Senare bronsering, ytskador