Oljemålning 1800-tal
2017-09-14
484608
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), motiv av piprökande män, olja på duk, ca 30x25 cm
Krackeleringar