Ljuskrona empirestil
2017-09-14
484404
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, för 4 ljus, 1900-talets mitt, empirestil, stomme i mässing med blåglas skål, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68 cm
Slitage