Golvlampa 1900-talet andra hälft
2017-09-15
484339
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, med uplight, ca 1970-tal, mässing med delvis läderklädd stommed, med tre ljupunkter, Märkt B7071, höjd ca 170 cm
Slitage