Bordslampa
2017-09-14
484255
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, glas med detaljer i förkromad metall, höjd ca 38 cm
Smärre slitage