Bordslampor marmor
2017-09-14
484243
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, marmor, dekor med förgylld brons, rosettanfanger, höjd 52 cm
Omarbetade