Bruno Blouch akvarell
2017-09-14
484235
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRUNO BLOUCH (Frankrike, född 1957): Båtar, signerad Bruno, akvarell på papper, 35x27 cm