Stig Claesson "Slas", tusch
2017-09-14
484233
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsbild med Högalids kyrktorn, signerad och daterad Stig Claesson 75, tusch på papper, 42x51 cm.