Scroll Kina 1900-tal
2017-09-21
484106
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, tusch samt akvarell på papper, Kina, 1900-tal, höstlandskap, ett sigill, ca 110x32 cm
Proveniens: Från en privat svensk samling, inköpt på 1980-talet
Fläckar, slitage