Figurer Kina
2017-09-13
484074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURER, 5 st., trä, Kina, 1900-tal, förgyllda, i form av väktare samt munkar, höjd ca 7-27 cm
Slitage, sprickor, avslag