Ragnar Persson oljemålning
2017-09-13
484060
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Familj på promenad, signerad, olja på pannå, ca 23x32 cm