Theo Tobiasse färglitografi
2017-09-13
484048
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THEO TOBIASSE (född 1927): Figurkomposition med figurer, färglitografi, signerad Theo Tobiasse, numrerad 54/150, bladmått ca 109x74 cm