Matbord gustaviansk stil
2017-09-13
484040
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, beslag i mässing, 2 iläggskivor vara 1 med sarg vardera 60, höjd ca 76, diametar 110 cm
Slitage, ytmärken