Kustbild med figurer oljemålning
2017-09-13
484034
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Kustbild med figurer, olja på pannå, ca 24x30 cm