Karmstol sengustaviansk
2017-09-13
484026
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, sengustaviansk, 1800-talets början, skuren dekor, svartmålad, kolonnformade spjällor, sitthöjd ca 45 cm
Skador, lagningar