Orientmatta
2017-09-16
483928
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ull på ullvarp, ca 278x182 cm
Lagningar, ställvis slitage, reducerade kortsidor