Pter Duke färglitogrfi
2017-09-12
483913
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1991, 164/300, färglitografi, 33x37 cm