Olle Nyman
2017-09-12
483906
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Sommarveranda, signerad Olle Nyman, färglitografi, 32x44 cm