Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
ASTRID EWERLÖF, vas, porslin, omkring år 1900, jugend, för Rörstrand, dekor i form av lönnträdets delfrukter, botten märkt "Röstrand E. 6050 RR", höjd ca 11 cm
Nagg, repor, fläckar
483903
2017-09-12