Folke Ricklund oljemålning
2017-09-12
483898
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986): Landskap, signerad och daterad Folke Ricklund, -72, olja på pannå, ca 33x40 cm