Georg Pauli akvarell
2017-09-12
483799
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Sydländskt landskap, monogramsignerad, akvarell, ca 23x30 cm