Figuriner 1 par
2017-09-23
483779
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, bemålat porslin, 1900-tal, höjd ca 36 cm
Mindre nagg