Roland Svensson färglitografi
2017-09-11
483730
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, numrerad, bildmått ca 28x44 cm
Blad lätt gulnat