Plafond
2017-09-11
483716
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLAFOND, 1900-talets andra hälft, stomme i förgylld metall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 18, diameter 42 cm