Golvlampa mässing
2017-09-11
483658
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, omkring 1900-talets mitt, reglerbar höjd, ca 118 - 142 cm
Bruksslitage, märken på foten, saknar skärm, ej funktionstestad