Einar Jolin färglitografi
2017-09-11
483652
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Gatumotiv, signerad Jolin, H.C 38/40 färglitografi, ca 46 x 56 cm