Madeleine Pyk färglitografi
2017-09-10
483515
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad 1587/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm