Ulrica Hydman Vallien färglitografier
2017-09-10
483507
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade 1001/1500, färglitografier, bladmått ca 55x39 cm