Bestick silver
2017-09-10
483382
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATGAFFLAR, 2+1 st., MATSKEDAR, 3 st., BORDSSKEDAR, 5 st., silver, 1800-tal, bl.a. Gustaf Möllenborg, vikt ca 700 g
Gravyrer, ägarstämplar