Gun Ernsjöö blandteknik
2017-09-11
483364
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUN ERNSJÖÖ (född 1944): Hundmotiv, a tergo signerad och daterad Gun Ernsjöö -14, blandteknik på pannå, ca 64x56,5 cm