Snusflaskor Kina
2017-09-10
483351
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNUSFLASKOR, 12 st., glas samt porslin, Kina, 1900-tal, med varierande dekor, höjd ca 5-9 cm
Slitage