Fohund Kina 1800-tal
2017-09-16
483315
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOHUND, keramik, Kina, 1800-tal, glaserad i grönt samt brunt, höjd ca 22 cm
Särö
Skador, nagg, avslag