Vettar signerade J Lindegren
2017-09-09
483275
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VETTAR, 1 par, 1900-talets mitt, signerade J Lindegren, i form av sothönor, längd 34 cm
Slitage