Martin Åberg oljemålning
2017-09-11
483247
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARTIN ÅBERG (1888-1946): Skogsmotiv, signerad och daterad Martin Åberg 1943, olja på duk, ca 60x73 cm