Ingvar Hällgren oljemålning
2017-09-11
483219
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGVAR HÄLLGREN (1917-1980): Landskap, signerad och daterad I Hällgren -46, olja på pannå, 32x38 cm