Kalle Hedberg oljemålning
2017-09-11
483218
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Landskap med gårdar, signerad Kalle, olja på pannå, ca 47x60 cm