Pokaler silver
2017-09-13
483206
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKALER, 12 st, silver/ sterlingsilver, delvis invändigt förgyllda, höjd ca 4-16 cm, vikt ca 700 g
Delvis gravyr, smärre bucklor