Albin Amelin färglitografi
2017-09-09
483194
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): "Smeden", signerad Amelin, 302/310, färglitografi, ca 48x61 cm