Alf Lindberg oljemålning
Closed
2017-09-11
483160
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ALF LINDBERG (1905-1990): Landskap, signerad Alf Lindberg, olja på duk, ca 61x85 cm