Åke Wilhelm Andersson
2017-09-11
483150
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ´´Kvarndammen´´, signerad åwa, olja på pannå, ca 100x74 cm
Kantskador