Orientmatta
2017-09-14
483110
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Faraghan, ca 509x210 cm
Jämnt slitage, kortsidor med skador, spår av äldre malangrepp