Harald Garmland
2017-09-09
483004
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD GARMLAND (1904/05-1985): ´´Från en teater´´, signerade och daterad -35, olja på duk, ca 46x33 cm