Heuer Carrera herrarmbandsur 1960-tal

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

HEUER, Carrera, "First Execution", armbandsur, stål, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf, refnr. 2447, serienr. 56664, calibernr. R72 (MN), läderarmband med spänne i stål (ej original), diameter 35 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går ej, SAV garanterar ej funktionen. Skadad urtavla. Boett med repor och slagmärken. Repigt glas.

482952

2017-10-17