Riddarholmskyrkans brand
2017-09-13
482907
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv föreställande Riddarholmskyrkans brand 1835, signerad J Hoff, olja på duk, ca 43x49 cm