Soffbord 1970-tal
2017-09-08
482832
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1970-tal, med infälld glasskiva, förkromade stålrörsben, höjd 34,5, 80x140 cm
Slitage och repor