Jan Lundqvist färglitografi
2017-09-08
482809
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN LUNDQVIST (född 1935): Stadsbild, signerad, provtryck, 60x47 cm