Stig Claesson pastellkrita
2017-09-08
482753
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Skogsbacke signerad och daterad -73, krita, 42x51 cm